Ten produkt nie występuje już w magazynie

Saksofon Trombela

10174

Remi

Zbuduj własny instrument i baw się dźwiękami.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Zestaw 17 różnorodnych elementów, który umożliwia tworzenie oryginalnych i indywidualnych instrumentów dętych. 

W zależności od ilości i sposobu połączenia klocków – stworzony przez dziecko oryginalny instrument będzie mógł wydawać dźwięki o różnych wysokościach, a nawet wygrywać proste melodyjki, wystarczy lekko dmuchać w ustnik. To doskonała i angażująca zabawa, która z pewnością przypadnie do gustu małym melomanom. 

Zagraj dźwięk niski, wysoki lub średni.

Dziecko (i nie tylko), budując instrument i szukając ciekawego dźwięku, samoczynnie wykonuje ćwiczenia logopedyczne, wydłużające fazę wydechową.

Zbuduj, zagraj i słuchaj!

Muzyka ma pozytywny i wielowymiarowy wpływ na rozwój dziecka, uwrażliwia i pozwala na spontaniczne wyrażanie swoich uczuć i emocji. Ponadto ćwiczenia muzyczno – rytmiczne, które można bez problemu wykonywać przy akompaniamencie własnoręcznie skonstruowanych instrumentów dętych, podnoszą poziom energii i poprawiają samopoczucie, obniżają stres i napięcia oraz wyzwalają radość.

Zestaw Trombela został zapakowany w owalny, przezroczysty pojemnik z pokrywką – idealny do przechowywania. Solidny plastik, z którego zostały wykonane elementy zestawu, jest łatwy do utrzymania w czystości – można go myć pod bieżącą wodą.

Zestaw Trombela to doskonały rekwizyt na zajęcia muzyczne prowadzone w grupach przedszkolnych i szkolnych, sprawdzi się również w gabinetach logopedycznych. Trombela to także świetny pomysł na kreatywny prezent dla każdego małego muzykanta, który będzie mógł sam projektować i konstruować instrumenty, a następnie do woli eksperymentować z dźwiękami.

Rozmiar pudełka: 20 x 20 x 10 cm

  • Wiek 3+, 4-5, 6-7
  • Płeć unisex
  • Kolor niebieski, czerwony, żółty, kolorowy

28 innych produktów w tej samej kategorii: