Ostatnie egzemplarze !

Newmero klocki matematyczne - zestaw duży

P2D-Newmero_duży

Newmero

Matematyka jest fajna! I może być prosta!

Klocki Newmero na pierwszy rzut oka wyglądają banalnie, ale mają wiele cech, które pomagają dzieciom intuicyjnie znaleźć rozwiązanie.

Celem klocków Newmero jest obrócenie abstrakcyjnego systemu dziesiętnego w namacalne doświadczenie. Zrozumienie liczb przez dotyk, budowanie i rozkładanie jest czymś zupełnie innym niż pisanie cyfr na kartce.

Więcej szczegółów

199,00 zł

Czy Wasze dziecko interesuje się światem liczb?

A może odwrotnie – może ten świat je nudzi?

Może zniechęciło się do nauki matematyki i potrzebuje na nowo zauważyć, że liczenie znów stanie się fajne i interesujące?

A może martwisz się jak pokazać dziecku, że słowo jeden kryje pojedyncze jabłko, ale i gruszkę, samochód, bo taka jest magia matematyki!

We wszystkich tych przypadkach klocki Newmero z pewnością będą niezastąpione :)

Nie od dziś wiadomo, że sama kartka i długopis nie wytłumaczą czym w rzeczywistości jest liczba. Wiemy już, że człowiek uczy się najlepiej i najszybciej jeśli w proces nauki zaangażowane są wszystkie jego zmysły. Tak właśnie działa Newmero. Dziecko ma szansę zobaczyć, dotknąć, zbudować i rozłożyć liczbę na jej składowe: jedności, dziesiątki, setki i tysiące. Może porównywać ze sobą różne wartości i zobaczyć, dotknąć tego co je różni. Klocki Newmero łatwo przeprowadzą twoje dziecko od liczenia na palcach do abstrakcyjnego myślenia, jakie cechuje matematyków.

Matematyka jest fajna. Nie utrudniajmy dzieciom tego co można zrozumieć w mig :).

Newmero wciągnie do zabawy dzieci, rodziców i nauczycieli. Dzięki tym klockom zobaczycie jak Wasze dzieci pozornie bawiąc się, bez wielu godzin nudnego tłumaczenia, same osiągają to, co w matematyce być może przerażało was samych. To będzie nie tylko zabawa, nie tylko zrozumienie matematyki, ale i budowanie pewności siebie, poczucia własnej wartości. Tego nie da się przecenić.

Duży zestawklocków Newmero jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Jest przeznaczony do wykorzystania w domu. Świetny dla rodzin, w których są dzieci w różnym wieku, bo każde z nich znajdzie w tym zestawie poziom odpowiedni dla siebie.

Zestaw duży zawiera:

 • 57 wysokiej jakości klocków (w 4 kolorach),  w tym:
  • 2 zestawy żółtych klocków (cyfry 1-9),
  • 2 zestawy zielonych klocków (liczby 10-90),
  • 2 zestawy niebieskich klocków (liczby 100-900),
  • 1 zestaw pomarańczowych klocków (liczby 1000-3000),
 • książeczkę z przykładami gier i ćwiczeń przetłumaczonych na język niemiecki, francuski, angielski i duński (tłumaczenie polskie jest załączone do każdego zestawu w oddzielnej, kolorowej książeczce),
 • bawełniany woreczek do przechowywania klocków;

Klocki Newmero są laureatem wielu międzynarodowych nagród.

 • Wiek 3+, 4-5, 6-7, 8+
 • Płeć unisex
 • Kolor zielony, niebieski, żółty, pomarańczowy

30 innych produktów w tej samej kategorii: