Quercetti

Włoska firma, która jest ekspertem w tworzeniu inteligentnych zabawek edukacyjnych, które pobudzają bezgraniczną wyobraźnię dziecka, intuicję i chęć poznawania otaczającego świata.

Filtry

Wiek
więcej mniej
Płeć
więcej mniej
Umiejętności
więcej mniej

Lista produktów producenta: Quercetti

Produkty
Pokazuje 1 - 9 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 27 elementów

Zabawki, które uczą i bawią


Quercetti to włoski producent, który doskonale wie, jak tworzyć wyjątkowe zabawki edukacyjne. Inteligentne zabawki angażują intuicję dziecka, wzbudzają ciekawość i wzmagają chęć poznawania otaczającego świata. Możliwość budowania nowych konstrukcji z kolorowych elementów pobudza bezgraniczną wyobraźnię dziecka i pozwala płynąć wciąż to nowym pomysłom. Quercetti to zabawki dla dzieci, dzięki którym maluch oprócz czerpania radości z zabawy będzie rozwijał zdolności manualne.


Wielość elementów daje szerokie możliwości tworzenia wciąż to nowych form. Dzięki temu dziecko uczy się poszukiwania wielu zastosowań tego samego przedmiotu, odnajdując wciąż to nowe rozwiązania. Producent stworzył zabawki będące świetną odpowiedzią na potrzeby małych odkrywców. Quercetti to wartościowe zabawki dostępne w atrakcyjnych cenach, posiadające przychylne opinie rodziców - sprawdź dostępne w naszym sklepie tory kulkowe oraz mozaiki i przekonaj się sam.