Klocki edukacyjne - Little Architect - ArchiPets 630 el.

LA-0008BX

Little Architect

ArchiMates to 630 el. zestaw klocków do budowy zwierzątek. Klocki idealnie do siebie pasują i mają piękne kolory.W zestawie 8 instrukcji 1:1. ułatwiających budowanie. Całość w estetycznym plastykowym pudełku.

Więcej szczegółów

299,95 zł

Little Architect - ArchiPets 630 el. - Klocki edukacyjne

Zabawki z grupy Little Architect to wyjątkowe produkty, zaprojektowane z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Klocki plastikowe dla dziecka z zestawu ArchiPets pozwolą małemu konstruktorowi przenieść się w świat przyjaznych zwierzaków – od domowych pupili, po mieszkańców afrykańskiej sawanny, czy mroźnej Antarktydy. Na zestaw składają się klocki plastikowe w pojemniku wraz z praktycznymi instrukcjami w skali 1:1. Komplet zawiera aż 630 kolorowych elementów, z których maluch może stworzyć swoje własne domowe zoo.
Dobór klocków i ich odpowiednie rozmieszczenie wymagają od małego konstruktora spostrzegawczości oraz starannego planowania, co przekłada się na oczekiwany rezultat. Klocki plastikowe zwierzęta to sympatyczna zabawka, która dostarcza maluchowi wiele radości i i jednocześnie uczy. Zestaw ArchiPets łączy się z innymi produktami z serii Little Architect, co w znacznym stopniu zwiększa zakres możliwości w budowaniu zróżnicowanych konstrukcji.
Zbuduj 8 różnych zwierzątek! Klocki Little Architect ArchiPets pokażą dziecku, jak łatwo budować ulubione zwierzątka. Dziecko używając dołączonych instrukcji może w łatwy sposób skompletować potrzebne do danej budowli klocki, co pomaga w nauce liczenia czy grupowania wg kolorów. Łatwość łączenia powoduje radość a piękne kolory urozmaicają zabawę. Klocki łączą się ze wszystkimi innymi zestawami z grupy LittleArchitect. Estetyczne opakowanie ułatwia przechowywanie. 

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 630
Ilość instrukcji: 8
Wielkość opakowania: 30 x 25 x 12H
Waga z opakowaniem: 2 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

9 innych produktów w tej samej kategorii: