Klocki konstrukcyjne - U-Brik 504 el.

UB-0001BX

U-brik

Zabawki U-Brik to interesujące klocki dla dzieci 4 lata, jednak z powodzeniem sprawdzą się również w przypadku dzieci w wieku szkolnym.

Więcej szczegółów

279,95 zł

Klocki Konstrukcyjne U-Brik 504 el.

Zabawki U-Brik to interesujące klocki dla dzieci 4 lata, jednak z powodzeniem sprawdzą się również w przypadku dzieci w wieku szkolnym. Klocki te są niezwykle zróżnicowane pod względem dostępnych elementów, co zapewnia wiele godzin angażującej zabawy. Zestaw zawiera łącznie 504 elementy, które występują aż w 17 odmiennych rodzajach. Większość klocków posiada unikalną karbowaną strukturę, co pozwala na otrzymanie precyzyjnych trójwymiarowych konstrukcji. Z ich pomocą możliwe jest stworzenie dowolnych obiektów, takich jak domki z klocków dla dzieci, ruchome pojazdy, czy zwierzęta.
Ilość kombinacji jest niemal nieograniczona, a końcowy kształt konstrukcji zależy wyłącznie od dziecięcej wyobraźni. Zestaw obejmuje solidne pudełko z uchwytem wraz z instrukcją ilustrującą jak krok po kroku łączyć poszczególne segmenty, aby otrzymać konkretny rezultat. Wszystkie elementy obejmują klocki z plastiku, które odznaczają się bogatą kolorystyką i wysoką jakością wykonania.  

 

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 504
Ilość instrukcji: 36 x A5
Wielkość opakowania: 38 x 26 x 20H
Waga z opakowaniem: 3,4

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: