Ostatnie egzemplarze !

Klocki - PlusPlus Mini Neon 3w1 220 el.

MP-0036CB

PlusPlus

Zestaw zawiera 220 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Całość zapakowana w kolorowe pudełko.

Więcej szczegółów

44,94 zł

Klocki PlusPlus Mini Neon 3w1 220 el.

Wielu z nas za czasów swojej młodości uwielbiało bawić się konstruując różne obiekty w oparciu o klocki plastikowe. Kolorowe, proste do łączenia elementy dawały mnóstwo frajdy, gdy mogliśmy z ich pomocą tworzyć rozmaite budowle i niecodzienne obiekty. W odpowiedzi na potrzeby młodych konstruktorów, marka PlusPlus wydała zestaw Mini Neon 3w1 zawierający bezpieczne klocki dla dzieci w neonowych kolorach. Z pomocą 220 elementów, dziecko może z łatwością stworzyć konstrukcje swoich marzeń. Charakterystyczny kształt segmentów z podwójnym znakiem plus, pozwoli dziecku w pełni wykorzystać potencjał, jaki dają klocki dla dzieci. 4 lata to zalecany przez producenta wiek, jaki powinien posiadać potencjalny użytkownik.
  Plus-Plus to duński producent klocków o unikatowym designie. Ich prosty kształt, przywodzący na myśl dwa sąsiadujące znaki plus, daje nieograniczone możliwości tworzenia i jest doskonałym materiałem dla dziecięcej wyobraźni. Maluchy bardzo łatwo mogą składać poszczególne klocki i równie szybko rozłożyć powstałą strukturę, aby zacząć budować coś nowego. Nie ma więc obawy, że żmudne rozbieranie konstrukcji zniechęci je do dalszej zabawy. Poprzez łączenie poszczególnych elementów można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe konstrukcje, którym niepowtarzalnego charakteru dodają nietypowy kształt i żywe kolory pojedynczych komponentów. Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić. Zabawka odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat, spełniająca najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.UWAGA: Kolory klocków w zestawach mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach i zdjęciach.
Zdjęcia poglądowe zawierając modele z różnych zestawów klocków.

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 220
Ilość instrukcji: -
Wielkość opakowania: 20 x 5 x 14
Waga z opakowaniem: 0,2 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: