Ostatnie egzemplarze !

Klocki - PlusPlus Mini Basic Wóz strażacki 760 el.

MP-0035CB

PlusPlus

Wóz strażacki zawiera 760 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Do zestawu dołączona jest książeczka jak wykonać elementy przedstawione na opakowaniu klocków. Można łączyć z innymi zestawami Mini. Całość zapakowana w kolorowe pudełko.

Więcej szczegółów

143,95 zł

Klocki PlusPlus Mini Basic Wóz strażacki 760 el.

Czy Twojemu dziecku znudziły się już klasyczne klocki? Wybierz nietypowe klocki dla dzieci PlusPlus Mini Basic Wóz strażacki. PlusPlus to duński producent zabawek, a w szczególności klocków w charakterystycznym kształcie podwójnego znaku plus. Przedstawione klocki plastikowe dla chłopców to zbiór aż 760 elementów oraz książeczki opisującej, w jaki sposób zbudować pojazdy związane z ratownictwem pożarniczym oraz medycznym. Jeżeli więc Twój mały konstruktor chciałby zbudować wóz strażacki, karetkę, czy śmigłowiec – wybierz klocki edukacyjne konstrukcyjne, które dadzą mu taką możliwość. Zamów już teraz, a Twoja pociecha będzie mogła cieszyć się przedstawionym zestawem i rozwijać wyobraźnię przestrzenną.
  Plus-Plus to duński producent klocków o unikatowym designie. Ich prosty kształt, przywodzący na myśl dwa sąsiadujące znaki plus, daje nieograniczone możliwości tworzenia i jest doskonałym materiałem dla dziecięcej wyobraźni. Maluchy bardzo łatwo mogą składać poszczególne klocki i równie szybko rozłożyć powstałą strukturę, aby zacząć budować coś nowego. Nie ma więc obawy, że żmudne rozbieranie konstrukcji zniechęci je do dalszej zabawy. Poprzez łączenie poszczególnych elementów można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe konstrukcje, którym niepowtarzalnego charakteru dodają nietypowy kształt i żywe kolory pojedynczych komponentów. Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić. Zabawka odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat, spełniająca najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.UWAGA: Kolory klocków w zestawach mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach i zdjęciach.
Zdjęcia poglądowe zawierając modele z różnych zestawów klocków.

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 760
Ilość instrukcji: -
Wielkość opakowania: 32 x 6 x 22H
Waga z opakowaniem: 0,5 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: