Ostatnie egzemplarze !

Klocki - PlusPlus Mini Basic Zoo 760 el.

MP-0034CB

PlusPlus

Zestaw ZOO zawiera 760 sztuk klocków PlusPlusMini w kolorach podstawowych. Dołączono książeczkę jak wykonać elementy przedstawione na opakowaniu klocków. Klocki można łączyć z innymi zestawami Mini. Opakowanie - pudełko kartonowe.

Więcej szczegółów

143,95 zł

Klocki PlusPlus Mini Basic Zoo 760 el.

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawe klocki edukacyjne – zestaw PlusPlus Mini Basic ZOO to doskonały wybór. Dzięki temu zestawowi Twoje dziecko będzie mogło zbudować z klocków mini ZOO we własnym pokoju. W załączonej książeczce przedstawione są instrukcje krok-po-kroku, które opisują jak zbudować różne obiekty wykorzystujące klocki plastikowe – zwierzęta, postaci zwiedzających, czy budki z napojami. Zestaw zawiera klocki edukacyjne w ilości 760 elementów, które dostępne są w podstawowej palecie kolorystycznej. Tym, co jest charakterystyczne dla zabawek marki PlusPlus to klocki w kształcie podwójnego plusa, za pomocą których możliwe jest tworzenie zarówno obiektów w 2D, jak i 3D.
  Plus-Plus to duński producent klocków o unikatowym designie. Ich prosty kształt, przywodzący na myśl dwa sąsiadujące znaki plus, daje nieograniczone możliwości tworzenia i jest doskonałym materiałem dla dziecięcej wyobraźni. Maluchy bardzo łatwo mogą składać poszczególne klocki i równie szybko rozłożyć powstałą strukturę, aby zacząć budować coś nowego. Nie ma więc obawy, że żmudne rozbieranie konstrukcji zniechęci je do dalszej zabawy. Poprzez łączenie poszczególnych elementów można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe konstrukcje, którym niepowtarzalnego charakteru dodają nietypowy kształt i żywe kolory pojedynczych komponentów. Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić. Zabawka odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat, spełniająca najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.UWAGA: Kolory klocków w zestawach mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach i zdjęciach.
Zdjęcia poglądowe zawierając modele z różnych zestawów klocków.

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 760
Ilość instrukcji: -
Wielkość opakowania: 32 x 6 x 22H
Waga z opakowaniem: 0,5 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: