Ostatnie egzemplarze !

Klocki - PlusPlus Mini Basic Policja 760 el.

MP-0033CB

PlusPlus

Zestaw Policja zawiera 760 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Do zestawu dołączona jest książeczka jak wykonać elementy przedstawione na opakowaniu klocków. Można łączyć z innymi zestawami Mini. Zapakowane w kolorowe pudełko.

Więcej szczegółów

134,96 zł

Klocki PlusPlus Mini Basic Policja 760 el.

Nieważne czy chcesz kupić klocki dla starszych dzieci, czy klocki konstrukcyjne do przedszkola – wybierając zabawki kreatywne, które pozwolą Twojemu dziecku się rozwijać, zawsze dokonasz właściwego wyboru. Zestaw klocków PlusPlus Mini Basic Policja to zabawka składająca się z 760 elementów oraz ilustrowanej instrukcji, która pokazuje jak budować obiekty związane z tematyką policji. Złączona instrukcja obrazuje, jak krok po krok łączyć ze sobą zawarte w komplecie klocki konstrukcyjne – auta, pojazdy policyjne, lądowiska dla helikopterów, czy psy tropiące to wszystko niektóre z propozycji producenta, jednak dziecko może tworzyć za pomocą dostępnych elementów inne, dowolne kombinacje.
  Plus-Plus to duński producent klocków o unikatowym designie. Ich prosty kształt, przywodzący na myśl dwa sąsiadujące znaki plus, daje nieograniczone możliwości tworzenia i jest doskonałym materiałem dla dziecięcej wyobraźni. Maluchy bardzo łatwo mogą składać poszczególne klocki i równie szybko rozłożyć powstałą strukturę, aby zacząć budować coś nowego. Nie ma więc obawy, że żmudne rozbieranie konstrukcji zniechęci je do dalszej zabawy. Poprzez łączenie poszczególnych elementów można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe konstrukcje, którym niepowtarzalnego charakteru dodają nietypowy kształt i żywe kolory pojedynczych komponentów. Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić. Zabawka odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat, spełniająca najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.UWAGA: Kolory klocków w zestawach mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach i zdjęciach.
Zdjęcia poglądowe zawierając modele z różnych zestawów klocków.

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 760
Ilość instrukcji: -
Wielkość opakowania: 32 x 6 x 22H
Waga z opakowaniem: 0,5 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: