Ostatnie egzemplarze !

Klocki - PlusPlus Mini Basic 3w1 220 el.

MP-0032CB

PlusPlus

Zestaw zawiera 220 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach standardowych. Klocki rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Całość zapakowana w kolorowe pudełko.

Więcej szczegółów

44,94 zł

Klocki PlusPlus Mini Basic 3w1 220 el.

Klocki konstrukcyjne plastikowe to zabawki o ponadczasowym charakterze, które są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Zabawki te nie tylko są w stanie zapewnić dziecku wiele godzin angażującej zabawki, ale także pozytywnie wpływają na jego rozwój. Nic więc dziwnego, że klocki dla małych dzieci są jednymi z najchętniej wybieranych zabawek. Prezentowany zestaw PlusPlus Mini Basic 3w1 to ciekawe klocki dla dzieci, za pomocą których maluch może stworzyć nie tylko jedną z trzech proponowanych przez producenta obiektów, ale także inną dowolną konstrukcję. Komplet zawiera 220 elementów w standardowej gamie kolorystycznej.
  Plus-Plus to duński producent klocków o unikatowym designie. Ich prosty kształt, przywodzący na myśl dwa sąsiadujące znaki plus, daje nieograniczone możliwości tworzenia i jest doskonałym materiałem dla dziecięcej wyobraźni. Maluchy bardzo łatwo mogą składać poszczególne klocki i równie szybko rozłożyć powstałą strukturę, aby zacząć budować coś nowego. Nie ma więc obawy, że żmudne rozbieranie konstrukcji zniechęci je do dalszej zabawy. Poprzez łączenie poszczególnych elementów można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe konstrukcje, którym niepowtarzalnego charakteru dodają nietypowy kształt i żywe kolory pojedynczych komponentów. Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić. Zabawka odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat, spełniająca najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.UWAGA: Kolory klocków w zestawach mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach i zdjęciach.
Zdjęcia poglądowe zawierając modele z różnych zestawów klocków.

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 220
Ilość instrukcji: -
Wielkość opakowania: 20 x 5 x 14
Waga z opakowaniem: 0,2 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: