Ostatnie egzemplarze !

Klocki - PlusPlus Mini Mix 600el. (Pastel/Neon) + 2 płytki

MP-0029CB

PlusPlus

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini PlusPlus w kolorach pastelowych i neonowych. 2 płytki konstrukcyjne i książeczkę z inspiracjami. Klocki można łączyć z innymi zestawami. Opakowanie kartonowe.

Więcej szczegółów

132,95 zł

Klocki PlusPlus Mini Mix 600el. (Pastel/Neon) + 2 płytki

Nasz sklep z klockami dla dzieci ma przyjemność zaprezentować zestaw klocków PlusPlus Mini Mix Pastel/Neon z dwiema płytkami konstrukcyjnymi. Dzięki temu zestawowi, składającemu się z aż 600 elementów, Twoje dziecko będzie mogło swobodnie budować różne, mniej i bardziej skomplikowane konstrukcje. Tworzone obiekty można dodatkowo postawić na specjalnych płytkach konstrukcyjnych, które zapewnią im odpowiednią stabilność. Sprawdź ofertę na klocki dla dzieci Częstochowa i wybierz dla swojej pociechy zestaw, który pokocha. W naszej ofercie zamówisz rozmaite klocki dla dzieci online w najlepszych cenach, z błyskawiczną dostawą lub odbiorem osobistym w Częstochowie.
  Plus-Plus to duński producent klocków o unikatowym designie. Ich prosty kształt, przywodzący na myśl dwa sąsiadujące znaki plus, daje nieograniczone możliwości tworzenia i jest doskonałym materiałem dla dziecięcej wyobraźni. Maluchy bardzo łatwo mogą składać poszczególne klocki i równie szybko rozłożyć powstałą strukturę, aby zacząć budować coś nowego. Nie ma więc obawy, że żmudne rozbieranie konstrukcji zniechęci je do dalszej zabawy. Poprzez łączenie poszczególnych elementów można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe konstrukcje, którym niepowtarzalnego charakteru dodają nietypowy kształt i żywe kolory pojedynczych komponentów. Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić. Zabawka odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat, spełniająca najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.UWAGA: Kolory klocków w zestawach mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach i zdjęciach.
Zdjęcia poglądowe zawierając modele z różnych zestawów klocków.

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 600
Ilość instrukcji: -
Wielkość opakowania: 32 x 6 x 22H
Waga z opakowaniem: 0,6 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: