Klocki konstrukcyjne - U-Brik 240 el.

UB-0002BX

U-brik

Klocki konstrukcyjne dla 4 latka, które pozwalają na tworzenie precyzyjnych, przestrzennych konstrukcji oraz ruchomych obiektów.

Więcej szczegółów

169,95 zł

Klocki Konstrukcyjne U-Brik 240 el.

U-Brik to wyjątkowe klocki konstrukcyjne dla 4 latka, które pozwalają na tworzenie precyzyjnych, przestrzennych konstrukcji oraz ruchomych obiektów. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokojakościowego, trwałego plastiku, który zapewnia łatwe łączenie i rozłączanie poszczególnych segmentów. Dostępne w zestawie plastikowe klocki do budowania obejmują łącznie 240 elementów, które zostały umieszczone w praktycznym plastikowym pojemniku.
Niewątpliwą zaletą zabawki jest duża różnorodność elementów, które występują w odmiennych rozmiarach, kształtach oraz zawierają specjalne łączenia. Dzięki aż 17 rodzajom klocków możliwe jest tworzenie złożonych konstrukcji, między innymi w formie pojazdów, zwierząt, czy zabudowań – możliwości są nieograniczone. Nowoczesne klocki dla dzieci U-Brik to doskonały pomysł na prezent, który zapewni naszej pociesze mnóstwo kreatywnej zabawy. W pudełku została zawarta również kolorowa instrukcja, przedstawiająca, w jaki sposób łączyć poszczególne elementy, aby zbudować konkretne obiekty.  

 

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 240
Ilość instrukcji: 28 x A5
Wielkość opakowania: 32 x 23 x 17H
Waga z opakowaniem: 1,7 kg

  • Wiek 2+
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: