Zestaw Instrukcji - klocki Morphun Hi-Qube 36 str.

MO-0139

Morphun

Wydrukowane na wysokiej jakości papierze kredowym w formacie A4 instrukcje - to doskonałe uzupełnienie zestawów typu Hi-Qube. 36 stron inspiracji i nowych pomysłów na budowle. Instrukcje krok po kroku pokazujące możliwości klocków Hi-Qube.

Więcej szczegółów

34,94 zł

Instrukcje do klocków Morphun Hi-Qube 36 str.

Klocki dla dzieci to wyjątkowe i niezwykle ponadczasowe zabawki. Częstochowa jest miastem, w którym możemy znaleźć wiele interesujących zestawów klocków, znanych i renomowanych marek, takich jak Morphun. Aby wykorzystać potencjał, jaki posiadają klocki kreatywne i ogromne możliwości, jakie oferują, warto znać od postaw metody łączenia poszczególnych elementów, co może okazać się przydatne przy tworzeniu bardziej wymagających konstrukcji. Pomocna będzie ilustrowana instrukcja, która stanowi uzupełnienie do zestawów z serii Hi-Qube od Morphun. Instrukcja została wydrukowana w formacie A4 na wysokojakościowym papierze kredowym. Pokazuje ona, w jaki sposób łączyć różne rodzaje klocków, w celu otrzymania konkretnej kombinacji.

Klocki kreatywne pozwalają rozwijać dziecko na wielu płaszczyznach, oferując mu niemal nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Instrukcja do klocków typu Hi-Qube pozwoli dziecku wykorzystać potencjał, jaki posiadają te zabawki. Częstochowa jest miastem, w którym możemy znaleźć zarówno wysokojakościowe klocki dla dzieci z serii Hi-Qube, jak i ilustrowaną instrukcję z inspiracjami i przydatnymi wskazówkami.

Zalecany wiek dziecka: 3+
Waga z opakowaniem: 0,4 kg

  • Wiek 3+
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: