Klocki konstrukcyjne - Morphun Hi-Qube Kindergarten 270 el.

MO-0137BX

Morphun

Klocki plastikowe Morphun, które przeznaczone są dla dzieci powyżej 4 roku życia. W pudełku znajdują się klocki duże wraz ze specjalnymi instrukcjami. Klocki zawierają instrukcję oraz są w kompatybilne z Lego Duplo.

Więcej szczegółów

299,95 zł

Klocki Morphun Hi-Qube Kindergarten 270 el.

Hi-Qube Kindergarten to klocki konstrukcyjne angielskiej marki Morphun, dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym. Pudełko zawiera 270 zróżnicowanych elementów, które pozwalają na tworzenie precyzyjnych, wielowymiarowych konstrukcji, w formie budynków, zwierząt, czy pojazdów. Klocki plastikowe z serii Hi-Qube to zestaw odznaczający się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu jest w stanie zapewnić dzieciom bezpieczną zabawę. Klocki duże doskonale sczepiają się ze sobą, co sprawia, że nawet początkujące dziecko nie będzie miało problemu z ich łączeniem. Zestaw zawiera instrukcję obsługi, zawierającą ilustracje z modelami podstawowych konstrukcji, jakie dziecko może stworzyć w oparciu o dostępne elementy.

Instrukcje dołączone do zestawu.
Wydrukowane na ekologicznym papierze kredowym.UWAGA: Zestaw nie pozwala na zbudowanie wszyskich konstrukcji jednocześnie.
Kolory klocków w zestawie mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach.

Zalecany wiek dziecka: 3+
Ilość elementów: 270
Ilość instrukcji: 12 x A3
Wielkość opakowania: 44 x 29 x 19H
Waga z opakowaniem: 2,8 kg

  • Wiek 2+
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: