Klocki konstrukcyjne - Morphun Hi-Qube Pre-school 80 el.

MO-0134BX

Morphun

Zabawki kreatywne dla 3 latka marki Morphun to wysokiej jakości klocki, składające się z 80 dużych i bezpiecznych elementów. Zabawki edukacyjne dla 3 latka pozwolą rozwijać wyobraźnię dziecka już od najmłodszych lat.

Więcej szczegółów

99,95 zł

Klocki Morphun Hi-Qube Pre-school 80 el.

Zestaw Hi-Qube Pre-school to znakomite zabawki kreatywne dla 3 latka, dzięki którym nasza pociecha już od najmłodszych lat może rozwijać swoją wyobraźnię i logiczne myślenie. Klocki z tej serii wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dużymi możliwościami konstrukcyjnymi. Zabawka składa się z 80 elementów, za pomocą których dziecko może stopniowo tworzyć coraz bardziej zaawansowane konstrukcje. Zawarte w zestawie duże klocki są w pełni bezpieczne dla malucha, jak również z łatwością łączą się ze sobą. Zabawki edukacyjne dla 3 latka z serii Hi-Qube to również sprawdzony pomysł na prezent, dzięki któremu dziecko może rozwijać się na wielu różnych płaszczyznach, a przy tym dobrze się bawić.

Instrukcje dołączone do zestawu.
Wydrukowane na ekologicznym papierze kredowym.UWAGA: Zestaw nie pozwala na zbudowanie wszyskich konstrukcji jednocześnie.
Kolory klocków w zestawie mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach.

Zalecany wiek dziecka: 3+
Ilość elementów: 80
Ilość instrukcji: 6 x A3
Wielkość opakowania: 40 x 29 x 10H
Waga z opakowaniem: 1,25 kg

  • Wiek 3+
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: