Klocki konstrukcyjne - Morphun Hi-Qube Kształty i Budowle 150 el.

MO-0133BX

Morphun

150 elementowy zestaw klocków zalecany dzieciom od 4 roku. W zestawie znajdują również klocki umożliwiające łączenie bokami. Klocki można łączyć z Lego Duplo. Instrukcje dołączone zostały do zestawu.

Więcej szczegółów

159,95 zł

Klocki Morphun Hi-Qube Kształty i Budowle 150 el.

Klocki kreatywne znanej angielskiej marki Morphun to zestaw dedykowany dzieciom powyżej 3 roku życia. Zestaw składa się z 150 elementów, pozwalających na tworzenie precyzyjnych konstrukcji. Być może pamiętasz ile Twoje klocki z dzieciństwa dostarczały Ci frajdy? Zabawa klockami nie tylko sprawi Twojej pociesze mnóstwo radości, ale i pozwoli jej na rozwijanie wyobraźni przestrzennej i kreatywności. Klocki z serii Hi-Qube Kształty i Budowle to doskonała propozycja dla dzieci uwielbiających kreatywne zabawki. Częstochowa jest miastem, w którym możesz znaleźć szeroki wybór wysokojakościowych produktów dla dzieci, w postaci klocków konstrukcyjnych, kreatywnych, czy edukacyjnych.

Czy pamiętasz jak wiele radości dostarczały Twoje klocki z dziecięcych lat? Spraw by również Twoje dziecko mogło poczuć się małym konstruktorem, rozwiń jego wyobraźnię i kreatywne myślenie. Klocki kreatywne marki Morphun zapewnią Twojej pociesze wiele godzin konstruktywnej zabawy. Szukasz sklepu, w którym możesz znaleźć odpowiednie zabawki? Częstochowa jest miastem, w którym z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego dla Twojego dziecka.

Instrukcje dołączone do zestawu.
Wydrukowane na ekologicznym papierze kredowym.

UWAGA: Zestaw nie pozwala na zbudowanie wszyskich konstrukcji jednocześnie.
Kolory klocków w zestawie mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach.

Zalecany wiek dziecka: 3+
Ilość elementów: 150
Ilość instrukcji: 6 x A3
Wielkość opakowania: 25 x 25 x 28H
Waga z opakowaniem: 1,45 kg

  • Wiek 3+
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: