Ostatnie egzemplarze !

Klocki matematyczne - Newmero . Zestaw 285 el.

NM-0004CB

Newmero

Zestaw zawiera 5 pojedynczych dużych zestawów. Idealny dla starszych dzieci, które radzą już sobie z podstawami liczenia i chcą rozwijać swoje możliwości.

Więcej szczegółów

849,95 zł

 

Radość z poznawania liczb to myśl przewodnia twórców klocków matematycznych Newmero. Duży zestaw składający się aż 285 elementów to niemal nieograniczone możliwości zabawy. Będzie to idealny wybór dla dzieci, które już poznały podstawy liczenia i chcą wyruszyć w dalszą drogę świata liczb i matematycznych działań, a nadal dobrze się przy tym bawić. Matematyczne plastikowe klocki pozwalają na naukę coraz trudniejszych działań w przystępny sposób. Do zestawu dołączone zostały także instrukcje, w których znajdziemy przykłady gier i ćwiczeń matematycznych. To znakomita zabawa dla dzieci w różnym wieku, dzięki czemu to idealna rozrywka dla całej rodziny.  

Newmero - klocki matematyczne.
Zestaw szkolny 285 el. 

 

Duży zestaw szkolny zawiera 5 dużych zestawów edukacyjnych:

  • 2 zestawy żółtych klocków (cyfry 1-9)
  • 2 zestawy zielonych klocków (liczby 10-90)
  • 2 zestawy niebieskich klocków (liczby 100-900)
  • 1 zestaw pomarańczowych klocków (liczby 1000-3000)
  • książeczkę z przykładami gier i ćwiczeń przetłumaczonych na język niemiecki, francuski, angielski i duński (tłumaczenie polskie jest załączone do każdego zestawu zabawki edukacyjnej w oddzielnej, kolorowej książeczce)
  • bawełniany woreczek do przechowywania klocków

Łącznie w zestawie szkolnym jest 285 klocków.

Baza dodatkowych materiałów edukacyjnych znajduje się na stronie newmero.pl, czy jesteś rodzicem czy nauczycielem znajdziesz tam mnóstwo inspiracji do efektywnej nauki matematyki z najmłodszymi.

Klocki Newmero stworzone zostały z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 9 lat, z łatwością znajdziesz pomysły na zabawę z maluchami w każdym wieku i pomożesz im zrozumieć, czym są liczby.

Zalecany wiek dziecka: 5/6+
Ilość elementów: 285
Ilość instrukcji: 5
Wielkość opakowania: 37 x 19 x 16H
Waga z opakowaniem: 2,9 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

9 innych produktów w tej samej kategorii: