Ostatnie egzemplarze !

Klocki matematyczne - Newmero . Zestaw przedszkolny 135 el.

NM-0003CB

Newmero

Zestaw przedszkolny zawiera 5 pojedynczych małych zestawów. Idealny dla grup dzieci uczących się tak znajomości cyfr jak i podstaw liczenia. Łatwe przechowywanie elementów w bawełnianych woreczkach.

Więcej szczegółów

419,95 zł

 

Okres przedszkolny to ważny moment w życiu młodego człowieka. To czas zmian, poznawania innych dzieci i nabywania nowej wiedzy i umiejętności. To także czas poznawania literek i cyferek. Świat liczb warto poznać jak najwcześniej, a pomoże w tym Newmero – zestaw klocków matematycznych. Ten przygotowany został specjalnie dla przedszkolaka! Składa się z 135 elementów, dzięki któremu maluch będzie mógł przyswoić cyfry oraz wdrażać się w świat liczb i prostych działań. Klocki matematyczne zostały tak przygotowane, aby nauka była dobrą zabawą i zachęciła malucha do przyswajania wiedzy. Dołączona została także książeczka z matematycznymi grami i ćwiczeniami dla dzieci.

Newmero - klocki matematyczne.

Zestaw przedszkolny 135 el. 

Zestaw przedszkolny zawiera 5 pojedynczych małych zestawów, a w każdym z nich:

  • 27 wysokiej jakości klocków (w 4 kolorach)
  • 2 zestawy żółtych klocków (cyfry 1-9)
  • 1 zestaw zielonych klocków (liczby 10-90)
  • książeczkę z przykładami gier i ćwiczeń przetłumaczonych na język niemiecki, francuski, angielski i duński (tłumaczenie polskie jest załączone do każdego zestawu w oddzielnej, kolorowej książeczce)
  • bawełniany woreczek do przechowywania klocków

Baza dodatkowych materiałów edukacyjnych znajduje się na stronie newmero.pl, czy jesteś rodzicem czy nauczycielem znajdziesz tam mnóstwo inspiracji do efektywnej nauki matematyki z najmłodszymi. Klocki Newmero stworzone zostały z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 9 lat, z łatwością znajdziesz pomysły na zabawę z maluchami w każdym wieku i pomożesz im zrozumieć, czym są liczby.

Zalecany wiek dziecka: 5/6+
Ilość elementów: 135
Ilość instrukcji: 5
Wielkość opakowania: 37 x 19 x 9H
Waga z opakowaniem: 1,7 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

9 innych produktów w tej samej kategorii: