Klocki Konstrukcyjne Wise-i 224 el.

WI-0014BX

Wise

Nowy zestaw wyjątkowych klocków konstrukcyjnych. Bezpieczne i wytrzymałe elementy oraz kolorowa instrukcja to niewątpliwe zalety tego 224 elementowego zestawu. Całość zapakowana w przezroczyste plastikowe pudełeczko z wieczkiem. Idealny na ciekawy prezent

Więcej szczegółów

299,95 zł

Klocki Konstrukcyjne Wise-i 224 el.

Dzięki klockom konstrukcyjnym z zestawu Wise-i, Twoje dziecko będzie miało możliwość wybudowania tego, co lubi oraz czym się interesuje. Niezależnie czy są to: dinozaury, ogromne smoki, samochody lub domki dla ludzików czy garaże dla aut. Stworzenie skomplikowanych konstrukcji jest możliwe dzięki dużej liczbie elementów w różnych rozmiarach. Proste łączenie na zasadzie sczepiania nie sprawi problemu nawet początkującemu dziecku.

Dodatkową atrakcją jest fakt, że wybudowane konstrukcje mogą być są ruchome – wystarczy nauczyć się odpowiednio używać wszystkich klocków. Dołączona instrukcja na pewno w tym pomoże. Budowanie przy pomocy klocków Wise nie jest skomplikowane, jednak na tyle wymagające oraz angażujące, żeby dziecko rozwinęło sprawności motoryczne oraz nauczyło się samodzielnie szukać rozwiązań.


  
UWAGA: Zestaw nie pozwala na zbudowanie wszyskich konstrukcji jednocześnie. 
Kolory klocków w zestawie mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach.

Zalecany wiek dziecka: 3+
Ilość elementów: 224
Ilość instrukcji: 14 x A5
Wielkość opakowania: 35 x 24 x 21H
Waga z opakowaniem: 2,7 kg

  • Wiek 3+
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: