Klocki konstrukcyjne - Mini Waffle 140 el.

MI-0006CB

Marioinex

W zestawie klocków znajduje się 140 elementów przeznaczonych dla dzieci w już wieku od 2 lat. Znany kształt ale zmniejszona wielkość i nowe ogromne możliwości budowania przestrzennych konstrukcji. Klocki są bezpieczne a ich elastyczność ułatwia budowanie

Więcej szczegółów

79,95 zł

Klocki konstrukcyjne Mini Waffle 140 el. 

Pierwszy zestaw małego konstruktora? Warto postawić na proste i bezpieczne klocki dla dzieci – Mini Waffle. To zestaw klocków konstrukcyjnych, których lekka forma przypadnie do gustu maluchom. Łatwe do łączenia i rozłączania elementy w wersji mini ułatwią tworzenie budowli małym rączkom. Zestaw składa się ze 140 elementów, dzięki którym możliwe jest stworzenie kilku wariantów prostych konstrukcji. To idealne pierwsze klocki dla dziecka. Pobudzą wyobraźnię przestrzenną, wspomogą rozwój umiejętności manualnych, a przede wszystkim ich układanie będzie stanowić przyjemne chwile edukacyjnej rozrywki!  

UWAGA: Zestaw nie pozwala na zbudowanie wszyskich konstrukcji jednocześnie. Kolory klocków w zestawie mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach.


Budowanie z klocków uczy dzieci logicznego myślenia, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.
Dodatkowo rozwija wyobraźnię przestrzenną i rozwija motorykę.
Mini Waffle 140 elementów Klocki konstrukcyjne Mini Waffle 140 elementów Klocki konstrukcyjne przeznaczone są dla dzieci powyżej 4 roku życia. Do zestawu można zamówić jeszcze opakowanie prezentowe oraz woreczek na klocki. W zestawie klocków znajduje się 140 elementów, które dają możliwość naprawdę dobrej zabawy przez wiele godzin. Każdy, kto choć raz w życiu miał w rękach zestaw klocków Waffle, doskonale zna ten bardzo charakterystyczny kształt. Tutaj również nie mogło go zabraknąć zmieniła się tylko ich wielkość. Elementy są zdecydowanie mniejsze, ale jest to ich zaletą, ponieważ jeszcze łatwiej się ze sobą łączą. Klocki są bezpieczne dla dzieci i bardzo elastyczne. Dzięki temu można z nich stworzyć jeszcze więcej interesujących budowli. Klocki konstrukcyjne to rewelacyjna propozycja na prezent. Mogą to być nawet pierwsze tego typu klocki dla malucha i na pewno sobie z nimi poradzi.
Zalety klocków konstrukcyjnych Mini Waffle 140 elementów Klocki prosto się ze sobą łączą i są lekkie. Idealne dla małych rączek. Ze 140 elementów dziecko może stworzyć całkiem sporo ciekawych budowli, na przykład zwierzątka, wieże, domki oraz serduszka. Klocki są bardzo kolorowe, co zwiększa przyjemność z zabawy. Klocki pomagają wspierać wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne i pobudzają wyobraźnię.

Zalecany wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 140
Ilość instrukcji: 1
Wielkość opakowania: 19 x 6 x 16H
Waga z opakowaniem: 0,6 kg

  • Wiek 4-5
  • Płeć dziewczynka, chłopiec, unisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: