Bigjigs

Angielski producent, który wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźnię najmłodszych i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata. 

Lista produktów producenta: Bigjigs

Produkty
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • 49,00 zł

  W magazynie

  Spełnienie marzeń każdego dwulatka. Choć starszaki na pewnością też chętnie spróbują swoich sił. Zabawka, w którą można uderzać, ile tylko dusza zapragnie. A oprócz przedniej zabawy zapewni rozwój koordynacji ruchowej.

  49,00 zł
 • 99,00 zł

  W magazynie

  Zestaw zawiera aż 108 kolorowych drewnianych klocków domina oraz akcesoria umożliwiające ustawienie przestrzennej konstrukcji. Buduj i obserwuj falę przewracających się klocków. Zabawa dominem dostarcza dużo pozytywnych emocji zarówno przy ...

  99,00 zł
 • 199,90 zł

  W magazynie

  Zestaw Kolejki Dinozaury marki Bigjigs Rail to duży zestaw drewnianej kolejki, przenoszący Cię do prehistorycznego krajobrazu z wulkanem i drewnianymi figurkami dinozaurów.

  199,90 zł
 • 119,90 zł

  W magazynie

  Zestaw "Ósemka" Wróżki  to zestaw kolejki drewnianej zaprojektowany z myślą o dziewczynkach. Wyjątkowe charakteru nadają jej przepiękne pastelowe kolory i baśniowe postacie wróżek. Zabawa tą kolejką pozwoli na podróż do fantastycznego świata ...

  119,90 zł
 • 59,00 zł

  W magazynie

  Zestaw drewnianych torów, 25 elementów Bighigs Rail Ten zestaw to doskonały sposób na rozbudowanie trasy pociągu i jeszcze ciekawszą zabawę z ulubioną drewnianą kolejką. Zestaw może służyć jako rozbudowanie innego zestawu lub może być pierwszym ...

  59,00 zł
 • 45,00 zł

  W magazynie

  Drewniana parowozownia dla 2 lokomotyw marki Bigjigs. Dodatek do kolejki drewnianej.

  45,00 zł
 • 219,90 zł

  W magazynie

  Zestaw “Miasto i wieś" - zestaw drewnianych torów wraz z akcesoriami. Zestaw pozwala na zbudowanie bardziej skomplikowanych i różnorodnych tras.

  219,90 zł
 • 76,00 zł

  W magazynie

  Zestaw drewnianych torów, 24 elementów Bighigs Rail Ten zestaw to doskonały sposób na rozbudowanie trasy pociągu i jeszcze ciekawszą zabawę z ulubioną drewnianą kolejką. Zestaw może służyć jako rozbudowanie innego zestawu lub może być pierwszym ...

  76,00 zł
 • 119,90 zł

  W magazynie

  Drewniany zestaw "Ósemka"to klasyczna wersja kolejki drewnianej firmy Bigjigs. Zaprojektowany tak, aby inspirować i kształcić młode umysły! Idealny na początek przygody z kolejkami i dalszego rozbudowania.

  119,90 zł
 • 46,90 zł

  W magazynie

  Rozwijanie koordynacji ręka-oko nigdy nie było tak zabawne, jak w przypadku przebijanki Bigjigs! To ulubiona zabawka każdego dwulatka! Drewniany zabawka do wbijania pomoże dzieciom rozwinąć zdolności motoryczne i koordynację ręka-oko.

  46,90 zł
 • 49,90 zł

  W magazynie

  Drewniana skrzynka z kolorowymi klockami w kształcie figur geometrycznych marki Bigjigs.

  49,90 zł
 • 49,90 zł

  W magazynie

  Tradycyjna drewniana piramida z krążkami do nakładania na patyk.  Zabawa pomaga w nauce rozróżniania kolorów i uczy pojęcia wielkości (większy - mniejszy).

  49,90 zł
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Zabawki najwyższej jakości


Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie. Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.


Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźnię najmłodszych oraz dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata. Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produktów. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA. Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.


Kreatywne zabawki, które uczą i rozwijają!


Najlepsze zabawki dla dzieci to takie, które jednocześnie bawią i uczą. Doskonale wie o tym angielski producent Bigjigs. Zabawki, które korzystnie wpływają na rozwój dziecka, posiadają wyłącznie pozytywne opinie - a takie właśnie są zabawki Bigjigs. Sprawiając dziecku wiele radości, jednocześnie pobudzają i rozwijają jego kreatywność, sprawność manualną oraz uczą logicznego myślenia.


Najlepszy producent zabawek dla dzieci Bigjigs stworzył ponadczasowe produkty. Edukacyjne gry dają wiele możliwości tworzenia różnych kombinacji, dzięki czemu zabawa z nimi nigdy się nie nudzi. W ofercie naszego sklepu sprawdzone zabawki Bigjigs dostępne są w atrakcyjnych cenach. Produkty to bezpieczne zabawki z atestem, pochodzące od procenta. Solidna jakość produktów sprawia, że posłużą dziecku przez długi czas.