Bigjigs

Angielski producent, który wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźnię najmłodszych i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata. 

Filtry

Wiek
więcej mniej
Płeć
więcej mniej
Umiejętności
więcej mniej

Lista produktów producenta: Bigjigs

Produkty
Pokazuje 1 - 9 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 27 elementów

Zabawki najwyższej jakości


Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie. Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.


Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźnię najmłodszych oraz dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata. Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produktów. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA. Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.


Kreatywne zabawki, które uczą i rozwijają!


Najlepsze zabawki dla dzieci to takie, które jednocześnie bawią i uczą. Doskonale wie o tym angielski producent Bigjigs. Zabawki, które korzystnie wpływają na rozwój dziecka, posiadają wyłącznie pozytywne opinie - a takie właśnie są zabawki Bigjigs. Sprawiając dziecku wiele radości, jednocześnie pobudzają i rozwijają jego kreatywność, sprawność manualną oraz uczą logicznego myślenia.


Najlepszy producent zabawek dla dzieci Bigjigs stworzył ponadczasowe produkty. Edukacyjne gry dają wiele możliwości tworzenia różnych kombinacji, dzięki czemu zabawa z nimi nigdy się nie nudzi. W ofercie naszego sklepu sprawdzone zabawki Bigjigs dostępne są w atrakcyjnych cenach. Produkty to bezpieczne zabawki z atestem, pochodzące od procenta. Solidna jakość produktów sprawia, że posłużą dziecku przez długi czas.