Kidesign

Kidesign to londyńskie studio kreatywne, które od 2010 roku specjalizujące się w grach edukacyjnych, zabawkach i zajęciach dla dzieci. W portfolio tej firmy znajdziecie m.in. uroczą rodzinkę Przyczepialskich (Densters).

Filtry

Wiek
więcej mniej
Płeć
więcej mniej
Umiejętności
więcej mniej

Lista produktów producenta: Kidesign

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 99,00 zł

    W magazynie

    Na Planecie Wyobraźnia leży wspaniała kraina pledów, kocyków i kąpielowych ręczników. Zamieszkuje ją wesoła rodzina Przyczepialskich. Przyczepialscy słyną z budowania kocykowych grot, namiotów i jaskiń. Na całej Planecie Wyobraźnia nie ma od ...

    99,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Bezpieczne zabawki dla dzieci


Kidesign to londyńskie studio kreatywne, funkcjonujące od 2010 roku i specjalizujące się w zabawkachgrach edukacyjnych i zajęciach dla dzieci. W portfolio tej firmy znajdziecie m.in. uroczą rodzinkę Przyczepialskich (Densters).


Kreatywne zabawki 3D


Propozycje Kidesign to produkty, które są zaprojektowane z myślą o dzieciach i ich potrzebach - nie mają ostrych krawędzi ani małych elementów, a forma i kolorystyka produktów zachwycą zarówno maluchy, jak i ich rodziców. Są solidnej jakości, wykonane z bezpiecznego tworzywa. Najlepsze zabawki to sprawdzone zabawki. Te od Kidesign testują same dzieci, a ich opinie są bardzo pozytywne! Sprawdź, co przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym i zamów zabawki dla dzieci w najlepszych cenach od producenta Kidesign.