Ostatnie egzemplarze !

Sprytna plastelina ŚWIECĄCA - bursztyn

12032

Crazy Aaron

Wyobraźcie sobie plastelinę, która skaczę, rozciąga się i rozrywa i ...świeci w ciemności. Jest mlecznie biała w dzień, jej odblask pojawia się kiedy zaczyna się ściemniać. Wystarczy wcześniej wystawić ją na światło, aby później w ciemności pokazała się w nowej świecącej barwie.

Więcej szczegółów

34,99 zł

34,99 zł

SPRYTNA PLASTELINA ŚWIECĄCA / BURSZTYN

Wyobraźcie sobie plastelinę, która skaczę, rozciąga się i rozrywa i… świeci.
Mlecznie biała w dzień, jej blask pojawia się, kiedy zaczyna się ściemniać. Ale to nie ściema!
Możesz użyć ultrafioletowego breloczka, aby napisać na plastelinie wiadomość, lub stworzyć wyjątkową, fosforyzującą ozdobę.
Po wystawieniu na światło (najlepiej najjaśniejsze) kolory świecą godzinami. Stwórz swoje własne triki ze świecącą plasteliną!

Świeci jak błędny ognik. Proszę naładować ją na słońcu lub pod lampą jarzeniową i obserwować jej blask! Po około godzinie czar pryska … ale tylko do czasu, kiedy spróbują Państwo ponownie!

Plastelina wrażliwa na ciepło, czyli termochromiczna – pod wpływem ciepła zmienia kolor. Wystarczy dotyk Twojej dłoni lub kubek gorącej kawy, aby odkryć nowy kolor plasteliny.

Pozwól, że plastelina nieco ochłonie na stole, ewentualnie w lodówce, a zobaczysz jak pierwszy kolor powraca do plasteliny.

Sprytna Plastelina to wyprodukowana w USA markowa masa plastyczna, wprowadzająca w zachwyt zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Szereg nietypowych właściwości sprawia, że plastelina stanowi niezapomnianą edukacyjną zabawkę dla dziecka, nowatorski gadżet dla nastolatka, czy też sposób na redukcję poziomu stresu dla osoby dorosłej.


Oto niektóre z jej właściwości: skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana. Niektóre dają się rysować światłem, świecą, inne przyciągają się do magnesu.


Polecamy Sprytną Plastelinę jako wspaniały prezent dla dzieci (i nie tylko) na każdą okazję.

Wymiary opakowania: średnica 10 cm, wysokość 3 cm. Waga: 80 g
Wiek od 3 lat, ale sugerowany wiek od 8 lat.

Przechowuj plastelinę w pojemniku.
Uwaga na tkaniny!

30 innych produktów w tej samej kategorii: